ZESPÓŁ

team spirit 2448837 1920

Pomysł na założenie stowarzyszenia zrodził się z tego, że jesteśmy rodzicami i zauważyliśmy, że dzięki działaniom oddolnym ze strony mieszkańców i organizacji społecznych udało się w Krakowie już sporo zmienić w zakresie walki ze smogiem, ale z pominięciem emisji z transportu.

 

Chcemy, aby nasze dzieci oddychały czystym powietrzem, dlatego postanowiliśmy mieć swój udział w działaniach na rzecz czystego powietrza i powołaliśmy Stowarzyszenie Ekologicznego Transportu Autokarowego. Skupiamy się na branży przewoźników autokarowych, bo ta branża jest nam bliska i jest w niej wiele do zrobienia, zarówno jeżeli chodzi o emisje spalin, jak i bezpieczeństwo pasażerów. 

 

Aleksandra Grzech - wolontariusz. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Marketing i Zarządzanie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie marketingowe i sprzedażowe w branży IT. W stowarzyszeniu zajmuje się koordynacją działań, PR oraz mediami społecznościowymi. Uwielbia jazdę na nartach, podróże oraz książki kryminalne. 

 

Agnieszka Pastuszak - członek stowarzyszenia. Rodowita krakowianka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Zarządzania i Marketingu. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych oraz wiceprezydent międzynarodowej organizacji przewoźników autokarowych Global Passenger Network zrzeszającej 40 krajów z całego świata. Od kilku lat na licznych konferencjach i spotkaniach zajmuje się promowaniem bezpiecznego i ekologicznego transportu osób, ze szczególnym uwzględnieniem przewozu dzieci. 

 

Maciej Socha - przedstawiciel stowarzyszenia. Absolwent Akademii Morskiej w Szczecienie i Uniwersytetu Hull w Wielkiej Brytanii na kierunku Finanse. Lubi podróże dalekie i bliskie, jazdę na rowerze, spacery, pływanie oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Fan nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań inżynieryjnych. 

 

Krzysztof Zieliński - członek stowarzyszenia. Uwielbia podróże -  zwiedził prawie wszystkie kraje Europy oraz Bliskiego Wschodu. Prywatne miłośnik sportu i zwierząt. Właściciel psa o imieniu Bryzek, przygarniętego z krakowskiego schroniska. Żołnierz 6 Pomorskiej Dywizji Powietrznodesantowej. Pasjonat i kolekcjoner starych samochodów, posiada m.in. Nysę i Trabanta, które w wolnych chwilach odnawia, lecz pozostawia w garażu. 

 

Slider

Certyfikowane ekologiczne firmy przewozowe

Zieliński.pnglogo.pnglogo_pastuszak_new.jpg
kontakt@stektra.org+48 514 514 888

Copyright © 2020. Stektra. Realizacja: perfekcyjneStrony.pl