13.09.2020

Ruszamy z akcją „Wycieczka na 6”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci w przewozach autokarowych, edukacja dzieci w zakresie wiedzy o Małopolsce, wzbudzenie w nich ciekawości poznawania naszego regionu i zamiłowania do podróży, redukcja smogu komunikacyjnego pochodzącego od starych, wyeksploatowanych autokarów , a także wsparcie podmiotów branży turystycznej w okresie kryzysu epidemiologicznego.


Partnerami naszej akcji są Małopolska Organizacja TurystycznaManifold Business Cab & Transport, Biuro Usług Przewodnickich Wędrowiec, Pavo Travel, Żywe Muzeum Obwarzanka.


„Wycieczka na 6” kierowana jest do dyrekcji, nauczycieli i uczniów ze szkół podstawowych i średnich z Małopolski, którzy otrzymają kodeks dobrych praktyk w zakresie organizowania bezpiecznego i ekologicznego przewozu autokarowego dla uczniów oraz propozycje tematycznych, komercyjnych wycieczek szkolnych z licznymi atrakcjami dla dzieci, które dzięki partnerom akcji odbędą się w ciekawe miejsca Małopolski i będą realizowane nowymi, bezpiecznymi autokarami o najwyższej normie emisji spalin, tj. Euro 6.


W ramach akcji przewidziano konkurs, w którym nagrodami będą darmowe wycieczki szkolne i nagrody niespodzianki. Zadaniem konkursowym będzie stworzenie własnej interpretacji hasła “Twoja wycieczka na 6” dowolną techniką, np. opis, rysunek, obraz, zdjęcie, kolaż, grafika komputerowa, wiersz, teledysk, film lub innej pracy – ograniczeniem niech będzie tylko wyobraźnia. Szczegóły konkursu będą opublikowane 21 września br. na naszym funpage'u na Facebooku.


„Wycieczka na 6” jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne w zakresie poprawy bezpieczeństwa drogowego dzieci w przewozach turystycznych i działań na rzecz czystego powietrza w Małopolsce.


Czas trwania akcji: wrzesień 2020 - czerwiec 2021.

Slider

Certyfikowane ekologiczne firmy przewozowe

Zieliński.pnglogo.pnglogo_pastuszak_new.jpg

Copyright © 2020. Stektra. Realizacja: perfekcyjneStrony.pl