Slow Małopolska - projekt w ramach konkursu ofert Małopolska Gościnna 2021 I edycja

10.10.2021

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych wycieczkach po Małopolsce w ramach projektu "SLOW MAŁOPOLSKA”. Celem projektu jest rozwój zrównoważonej turystyki w Małopolsce, stworzenie nowych tras turystycznych w Małopolsce, promocja lokalnych atrakcji, edukacja oraz wsparcie lokalnej społeczności i branży turystycznej.  Na naszych szlakach poznamy mniej znane zakątki i atrakcje regionu, odwiedzimy wielu lokalnych twórców, artystów i rzemieślników a wszystko pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych przewodników oraz pilotów. Nasz projekt realizowany jest w duchu slow tourismu i ekoturystyki.

Czytaj więcej...

Edukacyjno-ekologiczna akcja "Wycieczka na 6"

13.09.2020

Ruszamy z akcją „Wycieczka na 6”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci w przewozach autokarowych, edukacja dzieci w zakresie wiedzy o Małopolsce, wzbudzenie w nich ciekawości poznawania naszego regionu i zamiłowania do podróży, redukcja smogu komunikacyjnego pochodzącego od starych, wyeksploatowanych autokarów , a także wsparcie podmiotów branży turystycznej w okresie kryzysu epidemiologicznego.

Czytaj więcej...

Sterylizacja pojazdów - wysoki standard bezpieczeństwa COVID-19

03.07.2020

Bezpieczeństwo pasażerów na pokładach autokarów przyjęło w obliczu pandemii nowy wymiar. Jako stowarzyszenie działające również w obszarze bezpieczeństwa podróży, oprócz opracowania wytycznych dotyczących zapobieganiu szerzenia się COVID-19 w przewozach autokarowych, które otrzymały pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, wprowadziliśmy do obiegu atestowane urządzenia do dekontaminacji powietrza w obecności człowieka.

Czytaj więcej...

Zalecenia dotyczącze COVID-19 w przewozach autokarowych

17.05.2020

Cel naszego stowarzyszenia jest niezmienny – działamy na rzecz ekologicznego i bezpiecznego transportu autokarowego. Jednak obecnie temat bezpieczeństwa przyjął kolejne, nowe oblicze, mianowicie walka z COVID-19. 

 

Przewoźnicy nie mają jasnych informacji, w jaki sposób zapewnić pasażerom bezpieczną podróż, dlatego opracowaliśmy wytyczne, które są zgodne z zaleceniami instytucji odpowiedzialnych za wydawanie rekomendacji.

Czytaj więcej...

Slider

Certyfikowane ekologiczne firmy przewozowe

Zieliński.pnglogo.pnglogo_pastuszak_new.jpg

Copyright © 2020. Stektra. Realizacja: perfekcyjneStrony.pl